Çözümler

Data Center Çözümleri

Data Center Çözümleri

Data Center Çözümleri

Data Center (Veri Merkezi), kesintisiz elektrik, hassas kontrollü iklimlendirme ve internet alt yapısına sahip, maksimum performans, çalışma sürekliliği, enerji verimliliği ve düşük işletme maliyeti sunar. 

Veri merkezi uygulamalarında kullanılan güç dağıtım birimleri olan akıllı PDU’lar aktif cihazların enerji bağlantı noktası olarak hizmet sunar, enerjinin izlenmesini ve yönetilmesini sağlar. Tüm iş yükleriniz için yeni teknoloji ve normlara uygun Data Center çözümleri sunmaktayız.

tumrack  Data Center 'larında tek bir yazılım ve uzaktan erişim ile ortam izleme, PDU, soğutma sistemi, elektromanyetik kontrollü yangın kapısı, parmak izli + şifreli kapı geçiş sistemleri,rapor kayıtları, ısı,nem, su baskını, GSM & GPRS modül+2 port kuru kontak+gaz dedektorü, FM-200 gazlı yangın algılama ve söndürme sistemi, gece görüş kamera, gibi tüm cihazları kontrol etmeniz mümkündür. 

tumrack olarak, mevcut veri merkezi ve oluşturulacak yeni veri merkezi çözümlerinde kesintisiz iş sürekliliğinin sağlanabilmesi için altyapı, yükseltilmiş zemin sistemleri, enerji, iklimlendirme, izleme, güvenlik, sistem odası tasarımı gibi birçok konuda uzman ekibimizle proje hizmetleri vermekteyiz.

Çözümlerimiz